Hollanda’da şirket kuruluşu

Hollanda’da şirket kuruluşu

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, şahsi, EURO Limited ( B.V. ) veya Anonim ( N.V. ) yapıda ki şirket kuruluşlarını gerçekleştirmekteyiz. Bununla ilgili kurucular ( şahıs veya tüzel kişilik olabilir ) kuruluş yeri, şirket unvanı, faaliyet konusu ve sermaye yapısının karar verildikten sonra avukatlarımızın kanalı ile sermayenin bankada bloke edilme işlemleri dâhil iki hafta içinde kuruluş islerini tamamlamaktadırlar.

Kuruluş ile birlikte, vergi dairesine, emeklilik fonuna, sağlık sigorta kurumuna ve diğer ilgili makamlara kayıt işlemleri yapılmaktadır.

Yeni yatırımcıların, Hollanda da geçici veya devamlı temsilcilik açmalarını ve adres gösterilmesine yardımcı olmaktayız.

İstek doğrultusunda yerli ve/veya Türk Bankalarına hesap açılmaktadır. ( EURO, Dolar, YTL, veya diğer konvertibli paralar üzerinden ) , her turlu bankacılık kurulumundan sonra internet ortamı işlemi gerek banka şubelerinde veya gerekse sistem kurulumun üzerinden yapılabilmektedir.

Hollanda da kurulacak olan firmanın şube oluşu veya bir temsilcilik acısından birçok alternatifleri size sunabiliriz. Bu konulara pratik çözümlerde getirebiliriz. Mali Danışmanlık ve Muhasebe konusunda size güncelleşmiş olan son gelişmeler üzerinden doğru ve sağlam bilgiler ile de firmanızı donatabiliriz.

Tecrübelerimiz ve birikimimizle sizlere bu konuda en iyi ve kolay çözümler getireceğimizi de belirtmek isteriz.

Hollanda’ da sirket kurmak >>