Ticari Danışmanlık

Ticari Danışmanlık

Hollanda Pazarı, uluslararası rekabete açık bir yapıya sahip olduğu için markanızı ve kalitenizi on plana çıkartarak, orta vadeli bir planlama ile çalışmaya başlamaktayız.

Urun / Hizmet portföyünüzün, Hollanda Kültürü ve Anlayışına göre yeniden gözden geçirilip, ambalaj, renk-sitil veya teslimat konusunda gerekiyorsa değişiklikler yapılmasını önermekteyiz. Fiyatlandırma politikasının istikrarlı, uzun dönemli kalıcı kazanç sistemi üzerine kurmaktayız. Bunun dışında “vur-kaç” turu taktiklerle bu pazarda ilerleme şansınızın olmayacağını özellikle belirtmek isteriz.

Piyasada konumlandırma ( giriş ve yerleşme stratejilerinin tespitinde ) aşamasında. Hedef kitlenizin / müşterilerinizin en yakın satış ve dağıtım noktalarına ulaşabileceği dağıtım kanallarını tespit etmekteyiz.

Gerek Amsterdam ve gerekse bu küçük ülkenin diğer bölgelerinin birbirinden farklı yerleşim özellikleri,
kültürel yapısı, toplumu bir araya getiren etkinlikler, çeşitli yabancıların yer aldığını da göz önüne alırsak ve ayni zamanda gelir düzey farklılıklarını de analiz ederek, sizlere doğru secim için tavsiye de bulunuruz.

Pazarlamanızın 4 P’si ( product, place, price, promotion ) ürününüz, satış yeriniz, fiyat ve tanıtım konularının göz önünde tutularak ve 4P’sinden daha fazla kriterin geçerli olduğu bu zengin pazar yapısını bildiğimizden dolayı, tecrübeli uzmanlarımız tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Her zaman bir görüşme yapmanızda yarar görmekteyiz veya sorularınızı email ile uzmanlarımızın tavsiyesini sorabilirsiniz.