Hollanda Hakkında Bilgi

Hollanda Hakkında Bilgi

Gelişmiş teknolojisi ile elektronik parçaların ekipmanları, İletişim ekipmanları & tıbbi ve bilimsel yenilikleri ve üretimi, dayanıklı tüketim malları, doğal gaz ve ham petrol ve petrol ürünleri, zirai makina ve traktörleri ile diğer tarım modern ekipmanları, Boya Sanayii, İşletmelerinde yüksek performanslı uçak, gemi  ve transport ile ilgili  teknolojisi ve yapımı, Her alanda Danışmanlık ve Yenilebilen alternatif enerji projeleri, Finans ve Bankacılık sektörü ile bütün dünya ülkelerinde ki faaliyetleri.

                                                              İhracat

Emtia: Petrol ürünleri, doğalgaz, teknolojik projeler ve danışmanlığı, Kimyevi Tüketim ürünleri, yüksek kalite makina üretimi ve geliştirilmesi, Boya sanayii, Transport araçları, Tarım ürünleri ( tohum ve tarımda yeni buluşlar ), Gemi inşaatı ve doğalgaz ve petrol platformları gibi…
Ortakları: Almanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Cin, Japonya, Türkiye ve Hindistan sayabiliriz.

                                                              İthalat

Emtia: Demir ve çelik, metal ürünleri, ham maddeler, re-export için çeşitli mallar ve ürünler, ev çiçeklerini sayabiliriz

Ortakları: Almanya, Cin, Japonya, Kore, Türkiye ve Rusya sayabiliriz.

Hollanda ile ticaret yapmak için 10 büyük neden?

1. Hollanda, Avrupa’da stratejik bir konumdadır.

2. Hollanda finansman ve vergi sistemi yatırımcılara ve işletmelere rekabetçi bir ortam sunar.

3.Ileri bir lojistik ve teknolojik alt yapısı vardır.

4. Elverişli bir innovation ortamı vardır.

5. Uluslararası bir is ve ticaret networ’ku ve birikimli is ortamına sahiptir.

6.Egitimli genç ve sağlam bir işgücüne erişmiştir.

7. Asırlardan beri denizaşırı ülkelerde ticaret yaptığından dolayı Türk Yatırımcılarının ve İşletmecilerinin çok faydalanacağı kaynakları ve tecrübeleri ile donanmıştır. ( İş Geliştirmek )

8. Devamlı kendini yenileyen dinamik bir toplum ruhuna sahiptir.

9.Yuksek ve iyi bir yaşamı vardır.

10. 50.000 e yakın Türk İslemelerinin ve fabrikalarının, Türk Is Adamları Cemiyetlerinin, Türk Bankalarının ve Danışma Kuruluşlarının, Mali Müşavirlik ve muhasebe büroları ile birlikte birçok özel konumlu danışma kuruluşlarının tecrübeleri ve gelişme metotlarından faydalanma imkânına kavuşabilirsiniz.

Hangi hizmetlerle ilgilendiğinizi bize detaylı olarak web sayfamızda ki email ile gönderebilirseniz, sizi daha geniş bilgi vereceğimizden şüpheniz olmasın. Danışma için her zaman başvurabilir ve hemen de cevap alabilirsiniz.

Kaynak:www.nfia.nl